معـرفی صنایع آلومرول نوین

هولدینگ صنایع آلومرول نوین و صنایع آلومینیوم پردیس، فعالیت خود را در عرصه صنعت آلومینیوم کشور از سال ۱۳۷۶ و با تأسیس شرکت آلومینیوم تابنده آغاز نمود.
باتوجه به نیاز بازار و لزوم پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازهای مشتریان به محصولات و خدمات گوناگون، طی سالهای بعد، واحدهای دیگر مجموعه نیز به آن اضافه شدند.

درسال ۱۳۸۶ و در اجراء اصل ۴۴ قانون اساسی، کارخانه آلومرول، بزرگترین واحد تولید مقاطع آلومینیومی کشور همراه با خدمات پوشش سطحی و دکوراتیو، کوره‌های  سلوشن و ایجینگ عملیات حرارتی و کار سرد و استرچر سنگین، توسط این مجموعه خریداری و پس از بازسازی و راه‌اندازی مجدد خطوط تولید، خدمت‌رسانی به مشتریان صنعت آلومینیوم را با نام شرکت صنایع آلومرول نوین آغاز نمود.

ازسوی دیگر بمنظور به‌روز رسانی خطوط تولید و ورود فن‌آوری‌های نوین صنعت آلومینیوم، این مجموعه، پس از مطالعات گسترده، احداث اولین شهرک تخصصی صنعت آلومینیوم کشور را بااستفاده از جدیدترین و مدرن‌ترین ماشین‌آلات و خطوط تولیدی روز دنیا، درقالب طرح توسعه صنایع آلومرول نوین، در زمینی به وسعت ۳۶ هکتار در شهرک صنعتی خیرآباد اراک آغاز نمود که هم‌اکنون فاز اول این شهرک با احداث واحد‌های ریخته‌گری، اکستروژن و آنودایزینگ راه‌اندازی شده و اجراء فازهای بعدی نیز در دست اجراء می‌باشد.

درحال حاضر، این هولدینگ صنعتی، متشکل از ۸ شرکت تولیدی و یک شرکت بازرگانی، سالانه بیش از ۱۰۰ هزار تن انواع شمش و بیلت آلیاژی و پروفیلهای آلومینیومی با کاربری ساختمانی و صنعتی را، همراه با خدمات آنودایزینگ و رنگ پودری، تولید و عرضه نموده و بزرگترین تولیدکننده این نوع محصولات در کشور می‌باشد.

کاتالوگ محصولات آکرول

کاتالوگ محصولات آکرول را میتوانید ازین قسمت دانلود کنید

کاتالوگ معرفی روان گداز پردیس

کاتالوگ معرفی روان گداز پردیس را میتوانید ازین قسمت دانلود کنید