رفتن به محتوا

درباره فعالیت

آنودایزینگ یا فرایند ایجاد یک لایه مصنوعی اکسید آلومینیوم بر روی سطوح آلومینیومی، درطول سالهای متمادی یکی از بهترین روشهای پوشش سطوح آلومینیوم به منظور حفاظت آنها و ایجاد زیبایی ظاهری بوده‌است.

استفاده از محلولهای شیمیایی با کیفیت در وانهای عملیات و اجراء دقیق دستورالعملهای فنی و رعایت استانداردهای تولیدی، در کنار استفاده از ماشین‌آلات مدرن موجب دستیابی به محصولاتی با کیفیت بالا و ماندگار می‌گردد.

این مجموعه از سه واحد آنودایزینگ سود می‌برد. یکی از این واحدها با بهره‌گیری از ۱۷ دستگاه وان  ۱۶ متری، امکان انجام عملیات روی مقاطع آلومینیومی با طولهای بلند را فراهم می‌سازد که این واحد از این نظر در کشور بی‌نظیر است و واحد دوم که در شرکت آلومرول مستقر است، از ۱۶ دستگاه وان ۷ متری سود می‌برد.

از سوی دیگر، به منظور پاسخگویی به نیازهای کمی و کیفی بازار و دستیابی به کیفیتی ممتاز، یکسان و پایدار، پس از انجام مذاکرات با یکی از معتبرترین تولیدکنندگان اروپایی خطوط آنودایزینگ، نخستین واحد آنودایزینگ تمام اتوماتیک کشور را با بهترین کیفیت روز دنیا و ظرفیت ۶۰ تن در روز با استفاده از ۳۵ دستگاه وان ۸ متری، در محل طرح توسعه مجموعه راه‌اندازی نمود. کلیه این واحدها، از رکتیفایرهای بسیار پیشرفته ساخت معتبرترین سازنده اروپایی با قابلیت برنامه‌ریزی براساس پارامترهای گوناگون و بهترین مواد شیمیایی اروپایی استفاده می‌کنند که نتیجه آن دستیابی به بالاترین کیفیت آنودایزینگ بر روی انواع مقاطع آلومینیومی تا طول ۱۴ متر می‌باشد.

باتوجه به گرایش روزافزون به استفاده از مقاطع آلومینیومی در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی، این مجموعه علاوه بر آنودایزینگ نقره‌ای یا Natural، عملیات آنودایزینگ را در رنگهای مختلف عرضه می‌نماید. همچنین، با استفاده از ماشین‌آلات براشینگ و پولیشینگ، سبک‌های نوینی را در ایجاد نقش‌های براق، مات و طرح‌دار برروی پروفیل‌های آلومینیومی اجراء می‌نماید.

نمونه عکسهای فعالیت

جدیدترین نوشته ها

دیگر فعالیتهای ما