رفتن به محتوا

درباره فعالیت

یکی دیگر از روش‌های پوشش مقاطع آلومینیومی استفاده از ترکیبات پلیمری به صورت پاشش پودرهای پلی استر و اپوکسی پلی استر به روش الکترواسـتاتیک بر روی سطوح و فرآوری پودر در کوره‌های پخت در دمای ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

باتوجـه به تنوع بی‌نهایت رنگهـا و طرح‌های پودر، با این روش می‌توان گسـتره وسـیعی از گزینه‌های انتخاب را دراختیار مشــتریان قـرار داد. این مجمـوعه با دراختیارداشـتن چـهار خط مسـتقل اتومـاتیک رنگ پودری به روش الکترواسـتاتیک شامل تجهیزات مدرن پاشـش وکـوره‌های پخت ۴۰ متری، بزرگترین و مجهزترین واحـد رنگ پودری کشـور است که عملیات پوشـش رنگ برروی انواع مقاطع و ورق‌های آلومینیومی تا طول۱۴متر و با ظرفیت ۷۵ تن در روز را اجراء می‌کند .

بکارگیری مقاطع آلومینیومی در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی، لزوم ایجاد تنوع در فرایند رنگ پودری را ایجاب می‌نماید که در همین راستا، می‌توان به فرایند ایجاد طرح و نقش‌های مختلف، همچون طرح چوب، مرمر، گل و حتی مناظر طبیعی به روش دکورال اشاره نمود.

در این روش ابتدا با استفاده از رنگهای پلی اورتان مقاوم در برابر هوازدگی، پوششی بر روی سطح مورد نظر ایجاد گردیده و در مرحله بعدی، درکوره‌هایی به دمای ۲۰۰ درجه در مدت ۱۰ دقیقه، طرحهای متنوع موجود بر روی فیلم کشیده‌شده روی پروفیل، با استفاده از حرارت بر روی پوشش رنگ تثبیت می‌گردد. واحد دکورال مجموعه، با بکارگیری جدیدترین و مدرن‌ترین تجهیزات تمام اتوماتیک دکورال ساخت شرکت SEF   کشور ایتالیا، قادر به تولید روزانه ۳۰ تن انواع مقاطع و صفحات آلومینیومی با طرح‌های چوب، مرمر و فانتزی می‌باشد .

نمونه عکسهای فعالیت

جدیدترین نوشته ها

دیگر فعالیتهای ما