واحد رنگ پودری

یکی از روش هایی که درسالیان اخیر در زمینه پوشش محصولات آلومینیومی در ایران رایج گردیده استفاده از ترکیبات پلیمری به صورت پاشش پودرهای پلی استر و اپوکسی پلی استر به روش الکترواستاتیک بر روی سطوح و فرآوری پودر به وسیله کوره های حرارتی در دمای 200-180 درجه سانتیگراد می باشد. با توجه به تنوع بی نهایت رنگ ها و طرح های پودر با این روش می توان به هرگونه نیاز مشتری در انتخاب رنگ دلخواه ایشان پاسخ داد. از طرفی حساسیت کمتر رنگ پودری به میزان کیفیت ساخت سطوح آلومینیومی در مراحل تولید قبلی استفاده از این گزینه پوشش را در مقایسه با دیگر روش ها آسانتر نموده و در مجموع میزان استقبال مشتریان و تولیدکنندگان به این فرآیند پوشش را افزایش داده است.

واحد رنگ پودری صنایع آلومرول نوین با دارا بودن سه واحد مستقل رنگ پودری به روش الکترواستاتیک دارای مجهزترین خطوط پوشش رنگ بر روی مقاطع و ورق های آلومینیومی در ایران می باشد. تجهیزات درحال بهره برداری در این شرکت از معتبرترین سازندگان خط رنگ در کشور ترکیه تهیه گردیده و امکان پوشش سه رنگ متفاوت در یک زمان را فراهم کرده که در مجموع تولیدی برابر با 60 تن محصولات آلومینیومی در روز را امکان پذیر نموده است.

با توجه با بالا بودن حجم تولید ماشین های واحد رنگ پودری، ابعاد قطعات قابل پوشش در این واحد نیز در نوع خود در ایران منحصر به فرد بوده و با استفاده از کوره های پخت رنگ به طول بیش از 40 متر این امکان فراهم گردیده است تا مقاطعی به ارتفاع 2 متر و عرض 40 سانتیمتر و طول 14 متر در این واحد صنعتی رنگ آمیزی شود.

 

 

  

امروز : ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
کالا قیمت روز
پروفیل 6063 خامتماس بگیرید
پروفیل 6063 آبکاریتماس بگیرید
پروفیل 6063 رنگیتماس بگیرید
بیلت آلومرولتماس بگیرید
کرکره تیغه 80تماس بگیرید
فولاد قطر 180تماس بگیرید
شمش آلیاژیتماس بگیرید