واحد کنترل کیفیت

به منظور اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی، واحد کنترل کیفی شرکت آلومرول دارای آزمایشگاه های مجهز و مدرن و اندازه گیری می باشد که پیوسته اقدام به پایش محصولات تولیدی شرکت می نماید از مهمترین آزمایشگاه های این واحد می توان به آزمایشگاه متالوژی، آنودایزینگ و رنگ پودری اشاره نمود.

آزمایشگاه متالوژی مجموعه یکی از مجهزترین آزمایشگاه های گشور در صنعت آلومینیوم است که با در اختیار داشتن تجهیزاتی نظیر دستگاه کوانتومتری، دستگاه های اندازه گیری ابعادی، دستگاه تست کشش و سختی، میکروسکوپ های متالوگرافی، دستگاه اولتراسونیک و اندازه گیری هدایت الکتریکی قادر به بررسی کلیه خواص متالوژیکی، فیزیکی و مکانیکی مواد می باشد.

در آزمایشگاه آنودایزینگ پارامترهای موثر برفرآیند آبکاری از جمله اندازه گیری کلیه عناصر شیمیایی و حرارت وان های مختلف اندازه گیری شده تا با کنترل آنها، محصولی یکنواخت در اختیار مشتریان قرار گیرد همچنین با استفاده از جدیدترین تجهیزات اروپایی کنترل طیف رنگ آنودایز رنگی، ضخامت لایه آنودایز و همچنین کیفیت لایه سیل ایجاد شده اندازه گیری و کنترل می گردد تا بهترین کیفیت آنودایز برای مقاطع مختلف ساختمانی و صنعتی به مشتریان عرضه می شود.

واحد آزمایشگاه رنگ پودری نیز با در اختیار داشتن گان ها و کوره های آزمایشگاهی رنگ های ورودی به شرکت را قبل از ارسال به خط تولید مورد بررسی قرار می دهد. از دیگر آزمایش های این قسمت می توان به کنترل ضخامت لایه رنگ پوشش شده، میزان براقیت و بررسی میزان چسبندگی رنگ به پروفیل اشاره نمود که به صورت مداوم در حین فرآیند تولید کنترل می گردد.

 

  

امروز : ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
کالا قیمت روز
پروفیل 6063 خامتماس بگیرید
پروفیل 6063 آبکاریتماس بگیرید
پروفیل 6063 رنگیتماس بگیرید
بیلت آلومرولتماس بگیرید
کرکره تیغه 80تماس بگیرید
فولاد قطر 180تماس بگیرید
شمش آلیاژیتماس بگیرید