بازرگانی خارجی

معرفي

واحد بازرگانی خارجی صنايع آلومینیوم پردیس در سال 1383 و با هدف تهيه و تامين مواد اوليه و مصرفی مورد نياز خطوط توليد اين مجموعه تاسيس گردید. وظيفه اصلي اين واحد تامین مواد اولیه و حدواسط و ماشین‌آلات مورد نیاز خطوط تولید شامل ریخته‌گری آلومینیوم، اکستروژن، رنگ پودری، آنودایزینگ و دکورال مي باشد. اين مجموعه با استفاده از شبکه وسیع بازاریابی و تأمین در داخل و خارج کشور، بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصین مجرب و امكانات نرم افزاری و سخت افزاری، نسبت به شناسايي منابع و زنجیره‌های تامين اقدام نموده و طیف وسیعی از مواد، ماشین‌آلات و تجهیزات را در حداقل زمان از سراسر دنیا با بهترین کیفیت، قیمت و شرایط فروش تامین می‌نماید.

از سوی دیگر، باتوجه به آغاز اجرای عملیات طرح توسعه مجموعه که شامل احداث بزرگترین و اولین شهرک اختصاصی صنعت آلومینیوم کشور و خاورمیانه، متشکل از زنجیره کامل صنعت آلومینیوم از ریخته‌گری بیلت و شمش آلیاژی تا تولید انواع مقاطع ساختمانی و صنعتی، انجام عملیات سطحی روی مقاطع و تولید انواع درب و پنجره دوجداره آلومینیومی بااستفاده از مدرن‌ترین و بروزترین ماشین‌آلات و تجهیزات و مطابق با استانداردها و فن‌آوری روز دنیا، در محل شهرک صنعتی شماره 3 اراک می‌باشد، این واحد وظیفه بازاریابی و تأمین ماشین‌آلات مورد نیاز را از کشورهای اروپایی و آسیایی برعهده‌دارد. راه‌اندازی مجموعه‌ای با این مشخصات، ضمن ایجاد اشتغال مولد و پایدار، ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و امکان حضور مجموعه در بازارهای بزرگ جهانی را فراهم ساخته و با علاوه بر جلوگیری از خروج ارز بدلیل تولید داخلی تمامی محصولات مورد نیاز بازار و ارزآوری بدلیل صادرات محصولات به خارج از کشور، نقش بسزایی نیز در ارتقاء صنعت آلومینیوم کشور خواهدداشت.

زير مجموعه ها

 1. بازاريابي و خريد خارجی
 2. دفاتر خارجی
 3. تحقيق و توسعه

 

1.بازاريابي و خريد خارجي

 • مواد اوليه آلومينيومي

  الف)انواع شمش‌های خالص و آلیاژی آلومينیوم در اشکال مختلف از قبیل اینگات، شمش 1000 پوندی و تی‌بار


  ب)انواع بيلتهای آلومينيوم با آلیاژهای گوناگون در قطرها و طول‌های مختلف

 • آمیژان های آلومینیوم وعناصر خالص افزودنی

  الف)آميژانها و آلياژهاي آلومينیومی مورد استفاده در ریخته‌گری آلومینیوم


 

ب) مواد اوليه و مصرفي خطوط توليد شامل موادشیمیایی مورد استفاده در واحد آنودایزینگ، انواع رنگ پودری، انواع فیلم دکورال، فولادهای قالبسازی، انواع فیلترهای سرامیکی و توری فایبرگلاس ، نمكهای آبكاری

ج) ماشين آلات خطوط تولید

 • انواع الکترو موتورهای مورد استفاده در درب ها وکرکره های اتوماتبک

      2.دفاتر خارجي

 •  تركيه  ALUMTEK METAL SAN. İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ
 •  دبي  Alliance Metals FZCO

     3.واحد تحقیق و توسعه

      باتوجه به مباحث فنی و تکنیکی تأمین ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز طرح توسعه و افزایش ظرفیت و بهینه‌سازی واحدهای تولیدی مجموعه، تیمی متشکل از کارشناسان بازرگانی خارجی و فنی درقالب واحد تحقیق و توسعه، عملیات مربوط به بازاریابی، بازدید و خرید این تجهیزات را برعهده دارند.

 

 

 

 

  

امروز : ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
کالا قیمت روز
پروفیل 6063 خامتماس بگیرید
پروفیل 6063 آبکاریتماس بگیرید
پروفیل 6063 رنگیتماس بگیرید
بیلت آلومرولتماس بگیرید
کرکره تیغه 80تماس بگیرید
فولاد قطر 180تماس بگیرید
شمش آلیاژیتماس بگیرید